Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE/REVIZII SISTEME DE CALCUL SI PERIFERICE (IMPRIMANTE, MULTIFUNCTIONALE) Service-Intretinere PC/Unitate Centrala/AIO-intretinere, revizie sisteme de calcul, 1 revizie pe an pentru sistemele de calcul (indepartarea prafului din unitatile centrale-preintampina dificultatile, anuland supraancalzirea componentelor-diagnoza, inlocuire piesa defecta)-170buc Service-Intretinere Imprimanta cerneala/laser/matriciala/mentenanta hardware priferice-1 revizie pe an pentru imprimante/MF(gresare role, indepartarea prafului-diagnoza si propunerea de inlocuire a pieselor defecte)-70buc
- Număr anunț
- DA25796470
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.894 RON
- Valoare atribuită
- 7.894 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.