Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12V 9Ah VRLA Ultracell UL9-12, ACUMULATOR COMPATIBIL ABC RBC17 Acumulator VRLA 12V 9Ah Ultracell UL9-12 Ultracell acumulator VRLA 12V, 9Ah PN: C7485010 PN: UL9-12 Garanție acordată de producător, 12 luni Specificația fizică Lungime 151 ± 2 mm Lăţime 65 ± 2 mm Înălțimea containerului 93,5 ± 2 mm Înălțime totală (cu terminal) 99 ± 2 mm Greutate aproximativă 2,45 kg Fisa tehnica - http://ultracell.net/datasheets/UL9-12.pdf Specifications Nominal Voltage 12V Nominal Capacity (20HR) 9AH Terminal Type Standard Terminal F2 Optional Terminal F1 Container Material Standard Option ABS Flame Retardant Option (FR) ABS (UL94:VO) Rated Capacity 20hr, 1.80V/cell, 25°C 9.00 AH/0.425A 10hr, 1.80V/cell, 25°C 8.37 AH/0.791A 5hr, 1.75V/cell, 25°C 7.22 AH/1.45A 1hr, 1.60V/cell, 25°C 5.34 AH/5.34A Max Discharge Current 127.5A (5s) Internal Resistance Approx 18m Discharge Characteristics Operating Temp. Range Discharge: -15 ~ 50°C Charge: 0 ~ 40°C Storage: -15 ~ 40°C Nominal Operating Temp. Range 25 ± 3°C Cycle Use Inital Charging Current less than 2.55A.Voltage 14.4V ~ 15.0V Temp. Coefficient -30mV/°C Standby Use No limit on Initial Charging Current Voltage 13.5V ~ 13.8V Temp. Coefficient -20mV/°C Capacity affect by Temperature 40°C 103% 25°C 100% 0°C 86% Transport gratuit . fpl 52/62 UL12V9AH #40466 Acumulator UPS ULTRACELL UL12V9AH, 12V 9Ah

Număr anunț
DA25797245
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,62 RON
Valoare atribuită
154,62 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,62 RON

din 154,62 RON estimat