Atribuită Cumpărare directă

C6578DE (78) CARTUS CERNEALA COLOR (560 PAG) ORIGINAL HP DJ 930C 960C 1220C 1280C

Număr anunț
DA25769938
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,96 RON
Valoare atribuită
183,96 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,96 RON

din 183,96 RON estimat