Atribuită Cumpărare directă

Hartie foto HP Advanced Q5456A, 210 x 297mm, 25 coli - 2 topuri.

Număr anunț
DA25792966
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,22 RON
Valoare atribuită
109,22 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,22 RON

din 109,22 RON estimat