Atribuită
Cumpărare directă
matura sorg-5buc,fairy vase 0.900ml-15buc,mop bumbac 200gr-10buc,pastile pisoar 1kg-1buc,perie-1buc,cif crema 500ml-10buc,racleta geam-3buc,coada telescopica 2m-2buc,coada telescopica 1.5m-1buc,lavete microfibra 5/set-5set,saci menaj 60l-20set,clor 5l-8buc,domestos 5l-5buc,hartie ig.aparat-24buc,manusi menaj-10perechi,odorizant wc-10buc,servetele z verzi-20buc,sapun lichid 5l-3buc.
- Număr anunț
- DA25739457
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.253,36 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.