Atribuită Cumpărare directă

Placa de sunet ASUS STRIX XONAR SE, 5.1, PCI-E. Interfata PCI-E. Numar canale 5.1. Procesor sunet C-Media USB2.0 6620A High-Definition Sound Processor (Max. 192KHz/24bit). Conectori intrare 3 x jack 3.5 mm (1/8") (iesire Fata/iesire Lateral/iesire Spate); 1 x iesire S/PDIF (1 x Optic (Toslink)). Conectori iesire 1 x jack 3.5mm (1/8") (intrare Audio/intrare Microfon). Rezolutie (biti) 24. Informatii suplimentare: Facilitati Smart Volume Normalizer™; Xear 3D™ Virtual Speaker Shifter; Xear Surround™; Magic Voice™. Sisteme de operare compatibile Windows® 10; Windows® 8.1; Windows® 7. GARANTIE 24 LUNI

Număr anunț
DA25725731
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237136-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat