Atribuită
Cumpărare directă
Solicitam achizitia la Scoala Gimnaziala Ghiroda a urmatoarelor: 1.SSD SAMSUNG 500GB - 1 buc. 2.MEMORIE SODIMM KINGSTON 8GB DDR3 - 1 buc. 3.REPARATIE LAPTOP -1 buc. 4.TONER CANON C-EXV29 COLOR - 2 buc. si 5.TONER CANON C-EXV29 BLK - 1 buc. Achizitionam cu conditia ca transportul sa fie inclus in pretul mai sus mentionat.
- Număr anunț
- DA25784120
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHIRODA (CUI 29153606)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.979 RON
- Valoare atribuită
- 1.979 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.