Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare a cetatenilor cu privire la activitatea Consiliului Judetean Tulcea prin publicarea de comunicate de presa, articole, mesaje-felicitari, pe platforma online "ziarulzigzag.ro", pe parcursul lunii iunie 2020.

Număr anunț
DA25731183
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ZIG-ZAG PROD S.R.L. (CUI 38474737)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat