Atribuită
Cumpărare directă
MASCA PROTECTIE 3STR BU 1 74731258 STROHM MULTIPR.4PR+INTR.3 BU 1; WELL MOUSE WIRELESS BU 1; COLORWAY KIT CURATARE CW- BL 1; HAMA CABLU STP CAT5E/7,5M BU 1 ; BRILLIANT H.COP. A4 70GR/ CU 4 ; RTC DOSAR INCOP 1/1 A4/25 SE 2 5; KINGSTON USB 3.0/16GB GEN BU 1
- Număr anunț
- DA25727644
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,08 RON
- Valoare atribuită
- 473,08 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.