Atribuită
Cumpărare directă
Programul de perfectionare cu tema: Urbanism si constructii - dnul Sturz Ciprian; tema: Administrarea patrimoniului - Beleiu Bianca Daniela; tema: Legalitatea actelor si cod administrativ - Scortar Alina Maria; tema: Resurse umane in sectorul public - Bociort Florentina Elena, Bupte Adriana Alina; tema: Administratie publica in Ue - Avram Lorena Alexandra; tema: Legalitatea actelor si cod Administrativ - Avram Lorena Alexandra.
- Număr anunț
- DA25743241
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,35 RON
- Valoare atribuită
- 882,35 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.