Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: PACHET COMPLET SCAUNE SI BIROURI DIN LEMN, ASTFEL: SCAUN BIROU SOMALIA: 6 BUC ; SCAUN FELICIA C11: 60 BUC; BIROU STEFAN STEJ.BRZ.1200X500X750DDM 1C: 2 BUC

Număr anunț
DA25733501
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.416,80 RON
Valoare atribuită
5.416,80 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.416,80 RON

din 5.416,80 RON estimat