Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant concetrat suprafete INCIDIN PRO, pentru centrele subordonate DGASPC Bacau, folosit pt :saloanele de bolnavi ,cabinete de consultatie ,blocuri alimentare ,grupuri sanitare,etc .PRODUSUL SE LIVREAZA CU AVIZ DE LA MINISTERUL SANATATII.

Număr anunț
DA25728941
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
MADIRAL SRL (CUI 13402514)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat