Atribuită Cumpărare directă

Placa Alimentare BTL 08 MT . La livrare produsele vor fi insotite de toate documentele legale inclusiv declaratia de conformitate si certificatul de garantie

Număr anunț
DA25734228
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat