Atribuită
Cumpărare directă
ID produs Produs Cantitate Unitate 1050438 RAFT SARMA 5 POLITE RISM300 5N 180X90X45 1 BUC 4018285 PLINTA FURNIR STEJ CARMELIAN 60MM 2,2ML 7 BUC 4019363 LAMBRIU RASIN D 12 MM 2 M 1,92 MP/PAC 3 PAC 5012845 OSKAR BETON EM GRI DESCHIS 10L 4 BUC 5012135 STICKY VOP.CLORCAUCIUC GRI 5 KG 10 BUC 5003721 OSKAR DILUANT NITRO 0.9L 6 BUC 5009498 STICKY DILUANT NITRO 209 REC 0,9L 6 BUC 5012746 TRAFALET VELUR 250X55 H 02-0511 2 BUC
- Număr anunț
- DA25730633
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.861,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.861,01 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.