Atribuită Cumpărare directă

048.07.150 Penseta chirurgicala dreapta ISOLAB, 150 mm ISOLAB 3 - 5 saptamani 1 12.08 048.08.130 Penseta chirurgicala curbata ISOLAB, 130 mm ISOLAB 3 - 5 saptamani 1 12.34 PK84.1 Adaptoare Guko ROTH, 8 bucati Carl ROTH 2 - 3 saptamani 1 206.33

Număr anunț
DA25727283
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,75 RON
Valoare atribuită
230,75 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,75 RON

din 230,75 RON estimat