Atribuită Cumpărare directă

Lant PM 3/8" 27,5/1,3 PM PENTRU MOTOFERASTRAU STIHL- 1 BUC X 70.62 RON; Lant PM 3/8" 25/1.3 PM STIHL - 1 BUC X 64.22 RON; FIR NYLON ROTUND 2.4MM*14.6 M - 1 BUC X 11.20 RON; FIR NYLON ROTUND 3mm -ROLA 15m - 2 BUC X 15.42 RON; AUTOCUT 46-2 (cap taietor cu fir nylon ptr motocoasa FS300/350/460/480) - 2 BUC X 100 RON.

Număr anunț
DA25723247
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,88 RON
Valoare atribuită
376,88 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,88 RON

din 376,88 RON estimat