Atribuită Cumpărare directă

carti premii ion liviu rebreanu colectia clasici romani 75 buc, diploma de absolvire dzc03 80 buc

Număr anunț
DA25736027
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN SAVULESCU" COMUNA IZVOARELE (CUI 29055500)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,73 RON
Valoare atribuită
847,73 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,73 RON

din 847,73 RON estimat