Atribuită Cumpărare directă

Detergent rufe 20kg

Număr anunț
DA25730754
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat