Atribuită
Cumpărare directă
Termometru electronic/digital non contact ptr uz medical, cu masurare prin infrarosu, pentru masurarea temperaturii corpului uman, de la o distanta de 1-2 cm, non contact, indicator de febra viziual si acustic, prevazut cu ecran LCD luminat cu efet de lentila, testat clinic, cu semnal automat, cu oprire auomata ptr economisirea bateriei, posibilitate de memorare a 30 masuratori, marja de eroare sa nu depaseasca +/- 0.2 grade, pe ambalj sa fie mentionate: marcaj CE, nr. lot, data producerii, garantia sa fie de minim doi ani de la data livrarii/receptiei.
- Număr anunț
- DA25725973
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.749,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.749,35 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.