Atribuită
Cumpărare directă
fir trimmy 3,0mmx169m = 10x220 -cap trimmy T45M12X =5x190 -ambreiaj 545 RX = 1x200 -carcasa ambreiaj 545 RX = 1x150 -rola LC 356 V = 3x70 -filtru aer 545 RX = 2x35 -ulei motor SAE 30-0,6l = 5x23 -ulei mineral ptr. ungere lant 5,0l = 2x60 -ulei amestec 2T Husqvarna 10,0l = 1x330
- Număr anunț
- DA25728031
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.651,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.651,28 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.