Atribuită Cumpărare directă

Debitmetru oxigen cu cupla rapida DIN

Număr anunț
DA25739385
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
38421110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.502 RON
Valoare atribuită
2.502 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.502 RON

din 2.502 RON estimat