Atribuită Cumpărare directă

Verificari metrologice periodice pentru aparatele de cantarit cu functionare neautomata pentru urmatoarele aparate: 2 x Tip Balanta Sibiu 150kg, 2 x Tip SB-300-S30SWS 350kg, 4 X Tip FAZZINI 200KG, 6 x Tip Gima 200 kg, 4 x RADWAG 200 kg, 1 x Tip SB-300 kg, 1 x TANITA - T6360.

Număr anunț
DA25723498
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
METROLOGIC CENTER SRL (CUI 15872938)
Cod CPV
42923110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.134,20 RON
Valoare atribuită
3.134,20 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.134,20 RON

din 3.134,20 RON estimat