Atribuită
Cumpărare directă
Oferta noastră de servicii de consultanță și asistență pentru elaborarea si implementarea unui proiect de investiţii necesar consolidării capacităţii de reacţie la criza de sănătate publică cauzată de răspândirea virusului COVID-19, este următoarea: 1. Servicii de consultanță pentru elaborarea proiectului 28.000 lei plus TVA Elaborarea cererii de finanțare nerambursabilă si anexelor; Consultanță în vederea optimizării punctajului proiectului; Verificarea documentelor anexă la cererea de finanțare, din punct de vedere al conformității, si eligibilității; Asistență pentru încărcarea documentelor si completarea secțiunilor din cererea de finanțare, in MySMIS; Asistență pentru întocmirea răspunsurilor la solicitările de informații suplimentare; Asistență pentru depunerea documentelor necesare pentru etapa de contractare; Asistență pe toată perioada de evaluare a proiectului și în perioada de precontractare. 2. Servicii de consultanță pentru managementul proiectului 20.000 lei plus TVA Servicii de consultanță în scopul elaborării documentației de atribuire și/sau aplicării procedurilor de atribuire a contractelor de achiziție publică; Urmărire grad de îndeplinire a activităților conform graficului de activități al proiectului; Monitorizare din punct de vedere cantitativ și calitativ a proiectului cu respectarea și încadrarea în bugetul proiectului și în graficul de activități al acestuia; Monitorizare activitate prestatori/furnizori implic
- Număr anunț
- DA25730552
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.