Atribuită Cumpărare directă

PLIC C4 ALB SILICONIC CU FEREASTRA ,90G PERSONALIZAT. Achizitia se face inn baza contractului de furnizare nr. 1526/C/21.02.2020 pentru cantitatile: 1. Judecătoria Tg Bujor - 5.000 buc 2. Judecătoria Liesti - 5.000 buc

Număr anunț
DA25743567
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.435 RON
Valoare atribuită
1.435 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.435 RON

din 1.435 RON estimat