Atribuită Cumpărare directă

Laptop 15.6", i5, 8GB SSD, DVD-RW

Număr anunț
DA25727119
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.449 RON
Valoare atribuită
2.449 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.449 RON

din 2.449 RON estimat