Atribuită Cumpărare directă

Pasta corectoare – 20 buc; banda corectoare – 40 buc; pix albastru – 160 buc; pix cu gel negru – 16 buc; pix cu gel albastru – 16 buc; dosar carton intreg – 500 buc; dosar carton incopciat normal – 500 buc; dosar plastic – 1500 buc; capse 24/6 – 40 cutii; folie protectie A4 – 20 seturi; rigle 20 cm – 10 buc; semne index plastic – 20 buc; carioca evidentiatoare – 2 seturi; marker negru – 5 seturi; notes adeziv mic – 7 seturi; notes adeziv mare – 5 seturi; bibliorafturi 70 mm – 100 buc; bibliorafturi 50 mm – 50 buc; agrafe 50 mm – 30 cutii; agrafe 28 mm – 50 cutii; calculator birou – 5 buc; foarfeca – 5 buc; schoch mic – 2 seturi; servetele cutie – 24 buc; tus negru pentru stampila – 20 buc.

Număr anunț
DA25733426
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.379,72 RON
Valoare atribuită
4.379,72 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.379,72 RON

din 4.379,72 RON estimat