Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid/stergator geam/COADA METALICA PENTRU MOP/MANUSI MENAJ EXTREM

Număr anunț
DA25735344
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,37 RON
Valoare atribuită
355,37 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,37 RON

din 355,37 RON estimat