Atribuită Cumpărare directă

INTERFON AUDIO APARENT - temperatura de functionare: -20 grade Celsius - +50 grade Celsius; tensiune alimentare: DC 12V 1A; putere audio antidistorsiune - 20mW; Alimentator inclus; grad protectie - IP44 sau mai mare; pachetul trebuie sa includa unitate interioara, unitate exterioara, adaptor AC/DC, surub, capac de silicon.

Număr anunț
DA25726528
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
32552600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,60 RON
Valoare atribuită
433,60 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,60 RON

din 433,60 RON estimat