Atribuită Cumpărare directă

Aracet hartie 1 buc. x 4.04 Capsator 24/6 2 buc. x 24.71 Radiera 3 buc. x 0.84 Foafeca mare 1 buc. x 7.56 Elastice 2 buc. x 3.36 Cutie arhivare 10 cm 100 buc. x 2.27 Cutie arhivare 15 cm 200 buc. x 2.53 Creion Rotring 0.7 2 buc. x 12.44 Mine creion Rotring 0.7 2 set.x 3.53 Hartie copiator A4 10 top x 11.74 Marker 2 buc. x 1.76 Agrafe birou 1 cut. x 1.34 Capse 24/6 2 cut. x 1.26 Fluid corector 4 buc. x 2.69 Banda adeziva 10 mm 1 buc. x 1.09 Banda adeziva 20 mm 1 buc. x 1.43 Banda adeziva 50 mm 1 buc. x 3.03 Perforator 1 buc. x 21.77

Număr anunț
DA25727717
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,06 RON
Valoare atribuită
998,06 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,06 RON

din 998,06 RON estimat