Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 10 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Botosani. Sume asigurate/persoana, subgrup 1: 10 persoane - deces din orice cauza: 5.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 10.000 RON - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 2.500 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00/zi x 30 zile - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 2.500 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2.500 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore). Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: mai 2020.
- Număr anunț
- DA25744111
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI EMINESCU (CUI 3503600)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,40 RON
- Valoare atribuită
- 923,40 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.