Atribuită
Cumpărare directă
Salicilat de sodiu = 250 g; Acid ortofosforic 85% = 1 litru; Amoniac, solution 25%, reagent grade = 1 litru; Citrat trisodic dihidrat =500 g; Sulfanilamide extra pure= 100 g; PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA; Valabilitatea produselor min 12 luni de la data livrarii; Produsele vor fi insotite de certificat de calitate
- Număr anunț
- DA25747209
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536,50 RON
- Valoare atribuită
- 536,50 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.