Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achizitioneze urmatoarele produse electrice: 1) Tub neon fluorescent, longitudinal 18W, 220V = 10 buc., 2) Tub neon fluorescent, longitudinal 36W, 220V = 10 buc., 3) Tub neon fluorescent, circular 36W, 220V = 5 buc., 4) Becuri cu led cu fixare tip starter, GU10 LED de 6,5W la 230V = 10buc., 5) Bandă izolat conductori electrici = 5 buc., 6) Ulei amestec pentru motocoasă = 2 L, 7) Ulei ungere lanț drujba = 2 L
- Număr anunț
- DA25746506
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 24111400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,24 RON
- Valoare atribuită
- 356,24 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.