Atribuită
Cumpărare directă
Oferta postata ca urmare a comunicarii aceptarii ofertei castigatoare de catre autoritatea contractanta LUCRARI: Lucrari de betonare zid de sprijin rigole carosabile,si rigole simple in loc Borumlaca, constand in: 1 RIGOLA CAROSABILA 21,50 ML 2 ZID DE SPRIJIN CARTIER 6,8 ML 3 ZID DE SPRIJIN TIP 2 CARTIER 32 ML 4 RIGOLA SIMPLA 32 ML 5 RIGOLA CAROSABILA 100 ML TOTAL: 131.510,92
- Număr anunț
- DA25734305
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- BORUMOL CONSTRUCT SRL (CUI 30982551)
- Cod CPV
- 45262300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.510,92 RON
- Valoare atribuită
- 131.510,92 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.