Atribuită
Cumpărare directă
Denumire TVA UM Pret Cantitate Acceptat Livrat Valoare neta Caserola trestie zahar 2 compart, 2set/bax, 230x155x81mm , 125buc/set 19% SET 81.11 16 16 0 1,297.76 Caserola dretungiulara, capac rabatabil, pla ,450 ml ,100buc/set 19% SET 97.65 2 2 0 195.30 2 18 1,493.06
- Număr anunț
- DA25751265
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.493,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.493,06 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.