Atribuită Cumpărare directă

Continut: 981948 HbA1c ,2x17.1 mL 1 x 1828 5277015 CLORURA DE CALCIU 25mmol/L, 100mL 1 x 65 003D-30-84194 M-53P PROBE CLEANSER, 50 mL 3 x 33 A11-000128 M-53 LYSE EO I , 4x1L 0.25 x 1355 A11-000130 M-53 LYSE EO II , 4x200 mL 0.25 x 951

Număr anunț
DA25743072
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.568,50 RON
Valoare atribuită
2.568,50 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.568,50 RON

din 2.568,50 RON estimat