Atribuită Cumpărare directă

1cutie Cuveta testare PT citrat 1cutie Cuveta testare aPTT citrat 1cutie Pipete varfuri Spotchem 1cutie Cuve pentru sange Spotchem ATI iunie

Număr anunț
DA25739299
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33141530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.821 RON
Valoare atribuită
3.821 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.821 RON

din 3.821 RON estimat