Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ISU SUCEAVA CF.ADV1148213 Rulment 32312 cu urmatoarele caracteristici tehnice: Ã? int. 60, Ã? ext. 130 mm, latime 48,5 mm; BUC 1 60,5 Simering 65/85/12; BUC 2 7,14 14,28 Contact general 24 V (heblu) BUC 2 23,53 47,06 121,84 Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25741056
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,84 RON
- Valoare atribuită
- 121,84 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.