Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou FRANKLIN alb/negru/grimecanism reglabil, dimensiuni: 60/65/116-124/47-55 cm, material: material textil/plasă, culoare: alb/negru/gri. Produs nou, de calitate. Nu se accepta defecte de materiale, executie, functionare. Garantie scaun birou: 2 ani de la data receptiei cantitative si calitative. Termen de livrare: maxim 4 saptamani de la data incheierii prezentei accesari.

Număr anunț
DA25753018
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
GHISE DESIGN S.R.L. (CUI 8778572)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat