Atribuită Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA DIN PEID OD/ID 500mm/426mm SN4: 5 buc x 6 ml

Număr anunț
DA25736843
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI 17161818)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat