Atribuită Cumpărare directă

CALORIFER DIN OTEL, VISION, 22, 600 x1400, 2842W, SET ROBINETI TERMOSTATATI TUR/RETUR 1/2''+CAP TERMOSTATAT CALEFFI

Număr anunț
DA25744665
Autoritate contractantă
Liceul "Dimitrie Paciurea (CUI 17047075)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,66 RON
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON

din 638,66 RON estimat