Atribuită
Cumpărare directă
EXECUT REABILITARI LA CLADIRI LA INTERIOR CU O SUPRAFATA INTRE 70 - 80 mp CARE CONSTAU IN URMATOARELE - SCHIMBARE TAMPLARIE VECHE INTERIOR SI EXTERIOR CU TAMPLARIE TERMOPAN - REABILITARI LA PERETI - INLOCUIRE PARCHET VECHI CU PARCHET LAMELAR - RENOVARI BAI CU GRESIE SI FAIANTA - INLOCUIRE INSTALATIE ELECTRICA, SANITARA SI TERMICA
- Număr anunț
- DA25748694
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
- Furnizor / câștigător
- SANDI SRL (CUI 2041317)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.