Atribuită
Cumpărare directă
Contract service-verificare periodică/reparare a supapelor de siguranță aferente centralelor termice în conformitate cu prescripția tenică ISCIR: PT C7/2010. Achiziția unor servicii ce au ca obiect ,,contract service-verificare periodică/reparare a supapelor de siguranță aferente centralelor termice în conformitate cu prescripția tenică ISCIR: PT C7/2010”, conform cerințelor caietului de sarcini nr. 9437/28.02.2020, durata contractului: 36 luni.
- Număr anunț
- DA25737576
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
- Cod CPV
- 42131147-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.700 RON
- Valoare atribuită
- 35.700 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.