Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR CAMERA VIDEO AGENTI DE POLITIE, pentru Camera video portabila SOP 02A/32GB/GPS/telecomanda/minicamera, cu caracteristicile: 3,7V, 1950 mAh/7,2 Wh, model HD66. (Referat nr.12206/09.04.2020 -Politia Locala)

Număr anunț
DA25740821
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,44 RON
Valoare atribuită
172,44 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,44 RON

din 172,44 RON estimat