Atribuită Cumpărare directă

Achizitie articole de papetarie si articole birotica conform ofertei de pret din data de 14.05.2020 la anuntul nr. ADV1146324 = 1 pachet = 4.200,97 lei

Număr anunț
DA25742271
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200,97 RON
Valoare atribuită
4.200,97 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200,97 RON

din 4.200,97 RON estimat