Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA, CNAIR SA PRIN DRDP CLUJ ACHIZITIONEAZA 10 TONE MASTIC BITUMINOS, IN BAZA OFERTEI DVS INCARCATE IN SEAP, CONFORM SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI ATASAT. LA ACCEPTAREA OFERTEI VA SOLICITAM COMPLETAREA SI TRANSMITEREA FORMULARELOR ATASATE PREZENTEI INVITATII, PE E-MAIL LA ADRESA achizitii@drdpcluj.ro, cu respectarea termenului de 09.06.2020, ora 17.
- Număr anunț
- DA25741572
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
- Cod CPV
- 44831100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.000 RON
- Valoare atribuită
- 46.000 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.