Atribuită
Cumpărare directă
DESFASURARE CURS ONLINE CONFORM INVITATIEI. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020: Administrarea patrimoniului și investitiile publice, Urbanism și autorizarea construcțiilor, Telemuncă/ munca de acasa, Resurse umane, Achiziții publice, Managementul financiar și contabilitatea instituțiilor, Managementul sistemului de control intern managerial, Comunicarea în situația de criză
- Număr anunț
- DA25744307
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,24 RON
- Valoare atribuită
- 672,24 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.