Atribuită Cumpărare directă

Achiziție 5 cabluri KVM, cu următoarele caracteristici tehnice minimale: 1) interfaţă USB tata şi VGA tata pentru server; 2) interfaţă SPHD tata pentru switch KVM; 3) lungime de minim 1,5 m.

Număr anunț
DA25751339
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32581100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,30 RON
Valoare atribuită
120,30 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,30 RON

din 120,30 RON estimat