Atribuită Cumpărare directă

: Culoare:bej Marimi:10 metri/rola Compozitie Material:cauciuc sintetic Grosime material:0.27mm Caracteristici : -impermeabil pentru urina, apa. - rezistenta la procesul de dezinfectie si sterilizare multipla - pastrarea proprietatilor si elasticitatii - inofensiva pentru sanatate

Număr anunț
DA25743190
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18221300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,79 RON
Valoare atribuită
346,79 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,79 RON

din 346,79 RON estimat