Atribuită Cumpărare directă

Oferta RCA pentru autoutilitara Ford Transit,cmc 2198,kw 74 loc,kg 3500,12 luni incepand cu 11.06.2020, pret 1712.15 ron

Număr anunț
DA25758696
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.712,15 RON
Valoare atribuită
1.712,15 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712,15 RON

din 1.712,15 RON estimat