Atribuită Cumpărare directă

Ventolin inhaler CFC - Free 100 mcg / doz; Paracetamol Santa x 20 tab.; Nospa 40mg/2ml x 25 fiole; Glucoza Zentiva 3300 mg /10 ml x 5 fi.; Glucoza 5% sol.perfuzabila 500 ml. x 10 fl.; ALGOCALMIN 1 g./2 ml. x 5 fiole

Număr anunț
DA25755170
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.183,20 RON
Valoare atribuită
1.183,20 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.183,20 RON

din 1.183,20 RON estimat